Menu
Your Cart

Hakkımızda

Makro2000 Topluluğu’nun ilk ve lider şirketi olan Makro2000 Eğitim Teknolojileri 2000 yılında inşaat firması olarak kurulmuş ve faaliyetinin başlangıcından bu yana büyük çaplı ve yüksek teknoloji ürünü birçok uluslararası proje ile adını duyurmuştur. 2000-2021 döneminde uluslararası platformlardaki faaliyetlerini, gerçekleştirdiği Mühendislik-Tedarik-İnşaat esaslı “Anahtar Teslimi” projeler ile petrol üreticisi ülkelere, özellikle Azerbaycana kaydırmış ve ulaşılan başarı seviyesi ile Uluslararası Türk-Azerbaycan arasında üstün bir başarı kazanmıştır... Makro2000 ailesi olarak gücümüzü çalışanlarımızdan almaktayız. Günden güne büyüyen projelerimizde emeği geçen çalışma arkadaşlarımız bizlerin bugüne gelmesinde büyük bir etkisi bulunmaktadır.Bugün Qarabağ, Laçın, Kelbecer ve Azerbaycan'nın bir çok rayonlarında tamamlanan ve devam eden projelerimiz bulunmaktadır.Bütün bu projelerin devamlılığını sağlayan Makro2000 Olarak her zaman daha fazlasını yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız. 90’lı yıllarda ise, ulaşılan pozisyonun da bir sonucu olarak, Makro2000 uluslararası faaliyetlerini, alt şirketleri aracılığıyla Türkiye'nin önde gelen üstyapı yatırımları çerçevesinde pek çok proje referanslar arasına katılmıştır.


2000 yılı itibariyle, Makro2000 faaliyet sahası, üstün teknolojik ve idari altyapısı, inşaat sektöründeki lider pozisyonu, 10.000’i aşkın teknik ve idari personeli, güçlü makina-ekipman parkı ve finansman temin kabiliyetlerine paralel olarak Azerbaycan'da bulunmaktadır. 90'larda Ankara merkezli olarak kurulmuş ve 2000 yılında Azerbaycan'da bulunan yeni genel merkezine taşınmış olan Makro2000 20'ye yakın bağlı şirket ve ortaklıktan oluşan Makro Grubu’nun çekirdek şirketi olup, 10 Milyar ABD Doları mertebesine ulaşan referans proje portföyü ve 13 Milyar ABD Dolarını aşan devam eden proje stoku ile sektörünün hemen her dalında önemli projelere imza atmaya devam etmektedir. 


Makro2000 sahip olduğu geniş uzmanlık alanı ile, dünya genelindeki büyük çaplı altyapı ve üstyapı projelerinin başarı ile sonuçlandırılmasında önemli paya sahiptir. Makro2000'nin Merkez ve Projelerindeki faaliyetlerinin, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uygunluğu denetlenerek belgelendirilmektedir.